Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 206, wczoraj: 189
ogółem: 194 054

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-09-02 Polonia Trzebnica 3:0 KS Oława zobacz ›
2017-09-02 Górnik Wałbrzych 1:2 Polonia Stal-Świdnica zobacz ›
2017-09-02 Zagłębie IV Lubin 2:1 FC II Wrocław Academy zobacz ›
2017-09-02 Zagłębie III Lubin 6:0 UKS Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2017-09-05 Karkonosze Jelenia Góra 0:4 Kuźnia Jawor zobacz ›
2017-09-06 MKS Parasol Wrocław 2:3 Orzeł Ząbkowice Śląskie zobacz ›
2017-09-08 Zagłębie IV Lubin 1:6 Zagłębie III Lubin zobacz ›
2017-09-09 Kuźnia Jawor 1:1 MKS Parasol Wrocław zobacz ›
2017-09-09 Polonia Stal-Świdnica 1:1 Polonia Trzebnica zobacz ›
2017-09-09 FC II Wrocław Academy 1:10 Orzeł Ząbkowice Śląskie zobacz ›
2017-09-09 KS Oława 2:3 Karkonosze Jelenia Góra zobacz ›
2017-09-09 UKS Lechia Dzierżoniów 2:0 Górnik Wałbrzych zobacz ›
2017-09-16 MKS Parasol Wrocław 6:0 KS Oława zobacz ›
2017-09-16 Polonia Trzebnica 0:0 UKS Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2017-09-16 Karkonosze Jelenia Góra 1:1 Polonia Stal-Świdnica zobacz ›
2017-09-16 Zagłębie III Lubin 6:2 FC II Wrocław Academy zobacz ›
2017-09-16 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:0 Kuźnia Jawor zobacz ›
2017-09-17 Górnik Wałbrzych Zagłębie IV Lubin 15:00
2017-09-23 Polonia Stal-Świdnica 2:1 MKS Parasol Wrocław zobacz ›
2017-09-23 UKS Lechia Dzierżoniów 4:3 Karkonosze Jelenia Góra zobacz ›
2017-09-23 KS Oława 0:3 Orzeł Ząbkowice Śląskie zobacz ›
2017-09-23 FC II Wrocław Academy 0:0 Kuźnia Jawor zobacz ›
2017-09-23 Zagłębie IV Lubin 1:4 Polonia Trzebnica zobacz ›
2017-09-23 Zagłębie III Lubin Górnik Wałbrzych 17:00
2017-09-30 Polonia Trzebnica Zagłębie III Lubin 17:00
2017-09-30 Orzeł Ząbkowice Śląskie Polonia Stal-Świdnica 17:00
2017-09-30 Górnik Wałbrzych FC II Wrocław Academy 17:00
2017-09-30 MKS Parasol Wrocław UKS Lechia Dzierżoniów 17:00
2017-09-30 Karkonosze Jelenia Góra Zagłębie IV Lubin 17:00
2017-09-30 Kuźnia Jawor KS Oława 17:00
2017-10-07 Zagłębie IV Lubin MKS Parasol Wrocław 17:00
2017-10-07 Zagłębie III Lubin Karkonosze Jelenia Góra 17:00
2017-10-07 UKS Lechia Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00
2017-10-07 Polonia Stal-Świdnica Kuźnia Jawor 17:00
2017-10-07 Górnik Wałbrzych Polonia Trzebnica 17:00
2017-10-08 FC II Wrocław Academy KS Oława 17:00
2017-10-14 Polonia Trzebnica FC II Wrocław Academy 17:00
2017-10-14 Orzeł Ząbkowice Śląskie Zagłębie IV Lubin 17:00
2017-10-14 MKS Parasol Wrocław Zagłębie III Lubin 17:00
2017-10-14 KS Oława Polonia Stal-Świdnica 17:00
2017-10-15 Kuźnia Jawor UKS Lechia Dzierżoniów 17:00
2017-10-15 Karkonosze Jelenia Góra Górnik Wałbrzych 17:00
2017-10-21 Zagłębie IV Lubin Kuźnia Jawor 17:00
2017-10-21 Zagłębie III Lubin Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00
2017-10-21 Polonia Trzebnica Karkonosze Jelenia Góra 17:00
2017-10-21 FC II Wrocław Academy Polonia Stal-Świdnica 17:00
2017-10-21 UKS Lechia Dzierżoniów KS Oława 17:00
2017-10-21 Górnik Wałbrzych MKS Parasol Wrocław 13:00
2017-10-28 Orzeł Ząbkowice Śląskie Górnik Wałbrzych 17:00
2017-10-28 Polonia Stal-Świdnica UKS Lechia Dzierżoniów 17:00
2017-10-28 MKS Parasol Wrocław Polonia Trzebnica 17:00
2017-10-28 KS Oława Zagłębie IV Lubin 17:00
2017-10-29 Kuźnia Jawor Zagłębie III Lubin 17:00
2017-10-29 Karkonosze Jelenia Góra KS Oława 17:00
10  2017-11-04 FC II Wrocław Academy UKS Lechia Dzierżoniów 17:00
10  2017-11-04 Zagłębie IV Lubin Polonia Stal-Świdnica 17:00
10  2017-11-04 Zagłębie III Lubin KS Oława 17:00
10  2017-11-04 Polonia Trzebnica Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00
10  2017-11-04 Górnik Wałbrzych Kuźnia Jawor 17:00
10  2017-11-05 Karkonosze Jelenia Góra MKS Parasol Wrocław 11:00
11  2017-11-11 Orzeł Ząbkowice Śląskie Karkonosze Jelenia Góra 17:00
11  2017-11-11 Polonia Stal-Świdnica Zagłębie III Lubin 17:00
11  2017-11-11 UKS Lechia Dzierżoniów Zagłębie IV Lubin 17:00
11  2017-11-11 KS Oława Górnik Wałbrzych 17:00
11  2017-11-11 MKS Parasol Wrocław FC II Wrocław Academy 17:00
11  2017-11-11 Kuźnia Jawor Polonia Trzebnica 17:00

SZTAB SZKOLENIOWY

Młodzik 

Trener prowadzący 

Artur Nahajło

tel. 536110231

 

Trener gr terenowa

Marcin Krawczyk

tel 697778670

 

Sprawy organizacyjne 

Arkadiusz Pawlak 

tel. 796436797

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

MKS Parasol Wrocław UKS Lechia Dzierżoniów
MKS Parasol Wrocław   UKS Lechia Dzierżoniów
2017-09-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Polonia Trzebnica - Zagłębie III Lubin
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Stal - Świdnica
Górnik Wałbrzych - FC II Wrocław Academy
MKS Parasol Wrocław - UKS Lechia Dzierżoniów
Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie IV Lubin
Kuźnia Jawor - KS Oława

Ostatnie spotkanie

Polonia Stal-Świdnica 2:1 MKS Parasol Wrocław
2017-09-23, 12:30:00
     
oceny zawodników »

Kalendarium

24

09-2017

niedziela

FC Wrocław Academy - MKS Parasol Wrocław - 11:30

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

MKS Parasol Wrocław - UKS Lechia Dzierżoniów - 17:00

MKS Parasol Wrocław - WKS Śląsk Wrocław I - 17:00